Наши пријатели

Еурофарм Раб. – Прилеп 2010

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
18/10/201817:00ВИП СУПЕР МАШКА ЛИГА2018/19

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Еурофарм Раб.201838
Прилеп 2010091524

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright