Наши пријатели

Охрид 2013 – Вардар Јуниор

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
06/10/201819:30ВИП СУПЕР МАШКА ЛИГА2018/19

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Охрид 2013161430
Вардар Јуниор120921

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright