Наши пријатели

Еурофарм Работник – Охрид 2013

Details

Date Time League Season
23/09/2017 16:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2017/2018

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Еурофарм Пелистер101121
ГРК Охрид14721

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright