Наши пријатели

Пролет 62 – ГРК Борец

Details

Date Time League Season
16/09/2017 19:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2017/2018

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Пролет 62181028
ГРК Борец141428

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright