Наши пријатели

Македонија – Италија 16:00 часот Livestream

Денес во 16:00 часот женската сениорска репрезентација ќе го одигра вториот контролен пријателски натпревар против Италија.

Линк за Livestream.

За сите љубители на спортот кои што сакаат да бидат дел од овој натпревар, повелете во спортската сала Автокоманда, влезот е слободен.

Со почит,

Ракометна Федерација на Македонија

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright