Наши пријатели

ЖРК Пелистер – ЖРК Металург

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
02/03/201913:00ЖЕНСКА РАКОМЕТНА ЛИГА СКОПСКО2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ЖРК Пелистер 2012081523
ЖРК Металург171633

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright