Наши пријатели

ЖРК Пелистер 2012 – ЖРК Кузман Вардар-Илинден

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
17/05/202000:00ЖЕНСКА РАКОМЕТНА ЛИГА СКОПСКО2019/2020

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright