Наши пријатели

ЖРК Деспина – ЖРК Цемс

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
05/05/201916:00Плеј Аут - ЖЕНСКА РАКОМЕТНА ЛИГА СКОПСКО2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ЖРК Деспина161834
ЖРК Цемс 2018081321

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright