Наши пријатели

ВАРДАР НЕГ. – ТЕКСТИЛЕЦ

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
29/09/201819:00ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.22018/19

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Вардар Нег.181028
Текстилец110516

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright