Наши пријатели

ТЕКСТИЛЕЦ – КУМАНОВО

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
21/10/201812:00ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.22018/19

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Текстилец091726
Куманово101424

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright