Наши пријатели

РК ВАРДАР НЕГОТИНО – РК МАКЕДОНИЈА Ѓ.П.

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
10/10/202014:15ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.22020/2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Вардар Неготино151631
РК Македонија ЃП121426

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright