Наши пријатели

РК МЕТАЛУРГ – РА – РК ШАМПИОН

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
25/04/202100:00Прва Лига - Плеј ОФ2020/2021

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright