Наши пријатели

РИНИА М – ВАРДАР НЕГ.

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
31/10/201818:30ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.22018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Риниа М121426
Вардар Нег.162036

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright