Наши пријатели

РИНИА М – МЛАДОСТ 09

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
09/12/201816:00ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.22018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Риниа М121325
Младост 09151126

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright