Наши пријатели

МАКЕДОНИЈА ЃП – ТЕКСТИЛЕЦ

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
28/10/201819:00ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.22018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Македонија ЃП111627
Текстилец081018

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright