Наши пријатели

Јехона – РК Младост Богданци

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
16/11/201919:00ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.22019/2020

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Јехона081321
РК Младост Бог.081523

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright