Наши пријатели

ГРК БОРЕЦ – РК АЕРОДРОМ

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
17/10/202012:15ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.12020/2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Борец131124
РК Аеродром212445

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright