Наши пријатели

АСТРАИОН – РИНИА М

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
30/09/201818:30ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.22018/19

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Астраион181432
Риниа М111223

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright