Наши пријатели

АСТРАИОН – МЛАДОСТ 09

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
14/10/201819:00ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.22018/19

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Астраион151227
Младост 09111526

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright