Наши пријатели

Текстилец – Куманово

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАРOT

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
02/04/201713:00ПРВА МАШКА ЛИГА2016/17

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Текстилец171431
Куманово151126

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright