Наши пријатели

Пролет 62 – Работнички

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАРОТ

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
08/04/201718:30Плеј Аут - ВИП СУПЕР МАШКА ЛИГА2016/17

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Пролет 62131932
Работнички121123

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright