Наши пријатели

ЖРК Пелистер – ЖРК Прилеп

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
13/11/201613:30ЖЕНСКА РАКОМЕТНА ЛИГА СКОПСКО2016/2017

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ЖРК Пелистер111021
ЖРК Прилеп91322

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright