Наши пријатели

Риниа М – Македонија ЃП

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
23/09/201819:00ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.22018/19

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Риниа М151631
Македонија ЃП121426

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright