Наши пријатели

Текстилец – Астраион

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
23/09/201812:00ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.22018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Текстилец091322
Астраион101222

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright