Наши пријатели

Работнички – Преспа

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
15/12/201817:30ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.12018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Работнички111930
Преспа 2015101121

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright