Наши пријатели

ГРК Тиквеш – Металург 2

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
24/11/201815:00ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.12018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Тиквеш 2014141226
Металург 2141933

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright