Наши пријатели

Преспа – РК Аеродром

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
04/11/201819:00ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.12018/19

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Преспа161531
РК Аеродром131427

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright