Наши пријатели

Партизан – Работнички

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
03/11/201816:00ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.12018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Партизан060814
Работнички181937

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright