Наши пријатели

Металург 2 – Преспа

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
21/10/201817:00ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.12018/19

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Металург 2161228
Преспа131427

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright