Наши пријатели

Преспа – Партизан

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
14/10/201819:30ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.12018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Преспа 2015202242
Партизан050510

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright