Наши пријатели

Весна Акум. – Преспа

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
06/10/201813:00ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.12018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Весна Акум.121224
Преспа 2015181634

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright