Наши пријатели

ЖРК Гевгелија – ЖРК Цемс

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
20/10/201819:30ЖЕНСКА ЛИГА2018/19

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ЖРК Гевгелија141731
ЖРК Цемс161026

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright