Наши пријатели

ЖРК Металург – ЖРК Гевгелија

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
30/09/201812:00ЖЕНСКА ЛИГА2018/19

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ЖРК Металург141630
ЖРК Гевгелија100818

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright