Наши пријатели

ЖРК Спартак – ЖРК Цемс

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАРОТ

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
15/09/201819:30ЖЕНСКА ЛИГА2018/19

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ЖРК Спартак81119
ЖРК Цемс19928

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright