Наши пријатели

ЖРК Металург – ЖРК Стружанка

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАРОТ

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
11/09/201816:00ЖЕНСКА РАКОМЕТНА ЛИГА СКОПСКО2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ЖРК Металург131932
ЖРК Стружанка10818

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright